فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند بیمارستانی / فروشگاه عرضه عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی | تولید کنندگان پارچه یکبار مصرف

فروشگاه عرضه عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی | تولید کنندگان پارچه یکبار مصرف

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی در مراکز عرضه عمده و در متراژهای بالا با تخفیفات خوبی برای خریداران انجام شده و قابل پیگیری است.
پارچه های یکبار مصرف از فراوانی بسیار بالایی در زمینه مصرف در بیمارستان ها داشته و این مراکز درمانی از این پارچه فوق العاده ارزان قیمت، استفاده های بسیاری می نمایند.
مراکز درمانی امروزه تمایل بسیار زیادی دارند وسایلی که مورد نیاز هم مراجعه کنندگانشان هم پرسنل و پزشکانشان و…. است از پارچه های دارای قیمت ارزان دوخته شود.
مهمترین ویژگی پارچه های اسپان باند نیز قیمت پایینشان می باشد که آن را مناسب مصرف بیمارستان ها نموده است.
البته در گذشته که هنوز این پارچه مورد تولید قرار نمی گرفت و اصلا اختراع نشده بود، مراکز درمانی مجبور بودند از انواع پارچه بیمارستانی استفاده کنند که قیمت بالایی نیز داشته و هزینه های آن ها را افزایش می داد.
کم کم پارچه های بی بافت به کشور وارد شد.
حتی با وجود وارداتی بودن این پارچه در ابتدا، مورد استقبال زیاد بیمارستان ها واقع شد.
آن هایی که در حیطه تولید فعال بودند و کارخانه دار بحساب می آمدند، با خود فکر کردند حالا که مصرف بالایی را اسپان باند در بیمارستان ها دارد چرا در داخل تولید نگردد.
این فکر جرغه ای بود که در ذهن تولید کنندگان زده شد.
کم کم تعدادی شرکت تاسیس شد که تنها پارچه های یکبار مصرف را مورد تولید عمده قرار دادند.
این شرکت ها در شهرهای مختلف نیز قرار گرفتند.
سودهای بسیار بالایی نصیب تولید کنندگان بدلیل فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی بصورت عمده شد و همین دلیل اصلی آن شد که بر تعداد کارخانه های تولید کننده اضافه شود.

امروزه در خاورمیانه ایران به تولید کننده عمده پارچه های اسپان باند بدل گشته است که علاوه بر تامین مصرف داخلی، این صنایع فروش و ارسال را به کشورهای دیگر نیز انجام دادند که البته موفق هم در این بازه بودند.

کارخانه های داخلی پیش نیاز تولید پارچه اسپان باند را هم داشتند.
کلیه مواد اولبه که مورد نیاز برای تولید بود، محصول اصلی پالایشگاه های نفتی می باشد و همین علت سبب شد تا بتوان چرخه تولید را همیشه فعال نگهداشت و برای این کار، نیاز به واردات هیچ ماده اولیه ای حس نشد.
حتی مواد افزودنی نیز توسط خود این پالایشگاه ها عرضه شد.
برخی از کارخانه ها، هر روزه و برخی از آن ها هفتگی اقدام به خرید مواد اولیه برای تولید پارچه های اسپان باند می نمایند.
یک توازن دقیقی بین خرید مواد اولیه و حجم تولید وجود دارد و کارخانه ها براساس حجم فروش و البته میزان تولید خود اقدام به خرید مواد اولیه می کنند.

فروش پارچه اسپان باند

کارخانه پارچه یکبار مصرف بافتینه

پارچه یکبار مصرف را در صورت مشاهده خواهید دید که تار و پود نداشته و بدون بافت در کارخانه ها مورد تولید قرار می گیرد.
گرانول را تحت فشار پرس کرده و از آن تحت واکنش هایی در نهایت بای خروجی ماشین آلاتشان، پارچه یکبار مصرف را تولید می نمایند.

واژه ای به نام MSI در کارخانه ها و توسط مهندسان تولید بیان می گردد، این کلمه میزان خلوص و غلظت گرانول تزریق شده به ماشین آلات را تعیین می کند که اقدام به تولید پارچه های اسپان باند می کنند، چنانچه قرار یه تولید پارچه های یکبار مصرف با گرماژ بالا است، گرانول را با MSIبیشتر به دستگاه ها وارد کرده و برعکس این موضوع هم صدق خواهد کرد.

کارخانه ای که در شهر ملایر از استان همدان قرار دارد، برندی را به نام خود سال های قبل به اسم بافتینه ثبت کرده است.
کارخانه بافتینه، فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی را بصورت عمده انجام داده و در کنار آن، فروش نوع صنعتی اش را هم در دستور کار خود داشته  است.
حجم تولید انواع پارچه یکبار مصرف در کارخانه بافتینه، رقم بالایی است و این شرکت از جمله آن صنایعی محسوب می گردد که خرید مواد اولیه خود را در حجم زیاد و گاها هر روزه انجام خواهد داد.

در بافتینه از گرماژ ۱۵ الی ۲۰۰ تولید می گردد، چنانچه این کارخانه تنوع بالایی را هم در زمینه عرض و رنگ دارد.

فروش پارچه اسپان باند

تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی در تهران

در تهران هم نمایندگی های زیادی فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی را انجام می دهند و هم کارخانجات زیادی در این شهر، به تولید پارچه های یکبار مصرف مشغول هستند.
برند حریر بافت امیر یا برند میلاد بی بافت و……

در تهران هر پارچه ای که مورد تولید قرار گرفت و البته در کارخانه های دیگر، به شهرهای مختلف برای خریداران توسط نمایندگی های فروش ارسال می گردد.
بنابراین در هر شهری که باشید توانایی خرید را از فروشگاه های تهران دارید، زیرا آن ها از طریق باربری پارچه مورد نظر را برای خریداران ارسال کرده و در همان روز برای پیگیری سفارشات، بارنامه ها را به مشتریان خواهند داد.

فروش پارچه اسپان باند

لیست قیمت عمده انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

برای خرید هر محصولی بهتر است از کارشناسانی که در آن زمینه فعالیت می کنند، مشورت دریافت کرده و سپس خریدتان را انجام دهید.
این مشورت می تواند از نمایندگی های فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی و کارشناسان آن ها باشد.
مشورت با یک کارشناس در خریدهای عمده، حائز اهمیت تر بوده و جلوه گر می باشد.

با تماس با مراکز ضمن مشورت، توانایی پی بردن به لیست قیمت پارچه های اسپان باند نیز به آسانی مهیا شده است، به گونه ای که باید برای دریافت این لیست قیمت آن هم بصورت دقیق، وزن و عرض و رنگ درخواستی تان را مشخص کرده و پس از این که قیمت تایید شد خرید، را انجام داد.

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی بی واسطه در واحدهای فعال باعث خوش قیمتی این پارچه ها مطمئنا خواهد گشت.
در صورتی نیز که حجم خرید عمده و زیاد باشد، باز هم یکی از عواملی است که قیمت را متعادل و مناسب می کند.
فروشنده ها برای مراجعه کنندگان و خریداران عمده خود تخفیف های خوبی را در نظر گرفته و لحاظ می کنند.

قیمت پارچه یکبار مصرف

مرکز فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید عمده و بالا حداقل توسط مراکز درمانی و صنایع دیگر، باعث فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی در فروشگاه های متعددی گشته است.
پارچه اسپان باند اگر برای مصارف بیمارستانی خریداری گردد و تبدیل به لباس و وسایل شود، جلوی انتقال هر میکروبی را گرفته و حتی از انتشار این عامل هم جلوگیری می نماید.
پارچه های اسپان باند فقط بصورت یکبار، مورد مصرف قرار می گیرند و بعد از استفاده، دور ریخته شده و دیگر مورد مصرف قرار نمی گیرند.

فروش پارچه اسپان باند با گرماژ صنعتی به اندازه فروش این پارچه با مصارف بهداشتی نمی باشد، به گونه ای که کارخانه ها هم تولید پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی را به دور رول ها در متراژ ۱۰۰۰ و حتی بالاتر انجام می دهند اما متراژ طاقه های صنعتی هرگز به این عدد نرسیده و زیر ۵۰۰ متر می باشد، مگر این که خریدار سفارش تولید را با متراژ بالا داده باشد.
به سایت امتیاز داده و ما را خشنود سازید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه اسپان باند

پایین ترین قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی در کارخانه های تولیدی، مراکز فروش بی واسطه و راه …

کانال تلگرام اینستاگرام