فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند بیمارستانی / کارخانه تولید پارچه اسپان باند ببمارستانی اصفهان | توزیع و فروش انواع پارچه

کارخانه تولید پارچه اسپان باند ببمارستانی اصفهان | توزیع و فروش انواع پارچه

 قبل از پرداختن به کارخانه تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی اصفهان ،باید این نوع پارچه را شناخت و  دانست که مصرف آن  کجا و به چه دردی میخورد. این پارچه در زمره منسوجات بی بافت و جنس پلی پروپلین است.اسپان باند به نام های پارچه یکبار مصرف، بی بافت، نبافته، نبافته سوزنی، و نبافته اسپان نیز شناخته می شود.

 این پارچه مانند پارچه های معمول تار و پودی از الیاف انواع نان نیست، بلکه از الیاف پرس تشکیل شده است. پارچه اسپان باند با ضخامت و وزن های مختلف تولید می شود، از این رو به بی بافت یا نبافته شهرت دارد. برای درک بهتر از مفهوم واژه منسوجات بی بافت، می توان نوع بافت نمد و موکت را در نظر بگیرید.

 مصارف پارچه اسپان باند آنقدر زیاد است که همه با آن سر و کار دارند. این پارچه در تولید چای کیسه ای تا صنایع ن.ظامی و مهم تر از همه در بیمارستان به کار میرود اکثر افراد در طول روز با این پارچه سر و کار دارند اما یا اسم آن را نمی دانند یا به آن آشنایی ندارند. کارخانه تولید پارچه اسپان باند ببمارستانی اصفهان

کارخانه تولید پارچه اسپان باند ببمارستانی اصفهان | توزیع و فروش انواع پارچه

کارخانه تولید پارچه اسپان باند ببمارستانی

کارخانه تولید پارچه اسپان باند ببمارستانی در فرایند تولید پارچه اسپان باند،  مواد اولیه دستگاه اکسترودر وارد می شود. سپس از ذوب، پلی پروپلین وارد مجموعه ای از سوزن‌های سرنگ‌های مانند می‌شود که با فشار وارده از طرف اکسترودر  باعث خروج مواد مذاب به صورت الیاف بسیار باریک به شکل رشته های فیلامنت میشود. فیلامنت ها بعد از خنک شدن به شکل آیرودینامیک روی نقاله های خط تولید، کیش داده شده و لایه های اسپان تولید می شود. دستگاه تولید اسپان باند قیمت گران دارد و هر کس توانایی خرید آن را ندارد. کارخانه تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی به این روش تولید پارچه اسپان باند را انجام می دهد. این کارخانجات بیشتر در شهر های اصفهان و تهران وجود دارد. قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی یا  قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در این کارخانه جات هر روز به روز رسانی و به بازار عرضه می شود. کارخانه تولید پارچه کیلویی در اصفهان تولیدات خود را بیشتر به صورت عمده وارد بازار می‌کند.

توزیع کننده انواع پارچه اسپان باند ببمارستانی

توزیع کننده انواع پارچه اسپان باند ببمارستانی

 فاکتور هایی که انواع پارچه های اسپان باند را از یکدیگر متمایز می کند، شامل موارد زیر است:

  •   وزن( گرماژ)
  • رنگ بندی
  •  عرض تشکر
  •  طول هر رول

عمده فروش پارچه اسپان باند

عمده فروش پارچه اسپان باند  پارچه های اسپان باند تولید شده در شهر های ملایر، همدان،  تبریز تهران، اصفهان، یزد، مشهد، و کلاردشت بیشتر معروف هستند و اکثر تولیدات خود را به صورت عمده فروش پارچه اسپان باند به بازار عرضه می کنند.

ارزانترین بهترین مدل های پارچه یکبار مصرف

ارزانترین بهترین مدل های پارچه یکبار مصرف  لیست قیمت فروش انواع پارچه های اسپان باند که به بافت و یکبار مصرف نیز شهره هستند، با توجه به عرض، گرماژ و نوع رنگ متفاوت است. در خرید عمده این پارچه باید با توجه به نوع مصرف،  گرماژ به عرض مورد نظر را خریداری کنید برای انتخاب صحیح نوع دقیق پارچه اسپان باند برای هر مصرف می‌توانید مطالعه بیشتر در این باره بپردازید. برای اینکه بتوانید ارزانترین بهترین مدل های پارچه یکبار مصرف را از بازار خریداری کنید  به شرکت اسپان باند بادران و فروش عمده اسلام باند در تهران مراجعه و از نزدیک با کیفیت کار و قیمت آن آشنا شوید تا بتوانید بهترین آن را خریداری نمایید همچنین می توانید لیست قیمت اسپان باند را از فروشگاه های اینترنتی این تولیدی ها دریافت کنید.

خریداران پارچه اسپان باند ببمارستانی

خریداران پارچه اسپان باند ببمارستانی   یکی از مهمترین موارد در خرید عمده پارچه های اسپان باند داشتن لیست قیمت فروش انواع پارچه های اسپان باند است است قیمت خرید پارچه اسپان باند از کارخانه‌های تولیدکننده مختلف در انواع وزنه ها را می توان از سایت های اینترنتی معتبر مرکز نمایندگی فروش تولید کنندگان پارچه های اسپان باند و یا از بازارهای شهرهای بزرگ از جمله بازار پارچه اسپان باند به تهران اصفهان یزد مشهد تبریز دریافت نمود.

بیشترین خریداران پارچه اسپان باند ببمارستانی در کشور، خود بیمارستان ها و مراکز درمانی هستند.

 از دیگر کاربرد یا مصارف این نوع پارچه می‌توان به مصارف پزشکی و بهداشتی، مصارف کشاورزی، مصارف صنایع اتومبیل سازی، صنعت راه و ساختمان، صافی های صنعتی، صنایع بسته بندی و کاور، محیط زیست و موارد متفرقه اشاره نمود. بیشترین فروش عمده اسپان باند در تهران و بعد در اصفهان انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه پارچه اسپان باند

سایت فروش کارخانه پارچه اسپان باند بیمارستانی اصفهان

کارخانه پارچه اسپان باند بیمارستانی اصفهان نیز از به روزترین و کامل ترین تجهیزات تولید …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام اینستاگرام